top of page

The purpose of the following template is to assist you in writing your accessibility statement. Please note that you are responsible for ensuring that your site's statement meets the requirements of the local law in your area or region.
 

*Note: This page currently has several sections. Once you complete editing the Accessibility Statement below, you need to delete this section.

To learn more about this, check out our article “Accessibility: Adding an Accessibility Statement to Your Site”.

Erişilebilirlik Beyanı

Bu beyan son olarak [01 Ekim 2023] tarihinde güncellenmiştir.
 

Legere360 olarak, [www.legere360.com] adresindeki sitemizi engelli bireyler de dahil olmak üzere herkesin erişebileceği şekilde düzenlemek için çalışıyoruz. Hizmetlerimize ve içeriğimize herkesin kolaylıkla erişebilmesini sağlamak amacıyla, sitemizi tüm ziyaretçiler için erişilebilir bir düzeye getirmeye odaklanıyoruz. Bu taahhüt, sitemizin operasyonel sistem kapasiteleri ve yardımcı teknolojiler aracılığıyla gerçekleştirilmektedir.

Yasal Feragatname

Erişilebilir bir site, engelli ziyaretçilerin diğer ziyaretçilerle aynı veya benzer düzeyde kolaylık ve keyif alarak siteyi gezinmelerini ve etkileşimde bulunmalarını sağlar. Bu, site içeriğinin yardımcı teknolojilerle uyumlu olması ve kabul edilen erişilebilirlik standartlarına uygun olmasıyla mümkündür.

Bu Sitede Yapılan Erişilebilirlik Ayarlamaları

Sitemiz, WCAG 2.1 yönergelerine uygun olarak düzenlenmiş ve AA erişilebilirlik seviyesine ulaşmıştır. İçeriğimizin ekran okuyucuları ve klavye kullanımı gibi yardımcı teknolojiler aracılığıyla tamamen erişilebilir olmasını sağlamak amacıyla aşağıdaki ayarlamalar yapılmıştır:

  • Erişilebilirlik Sorunlarını bulmak ve düzeltmek için Erişilebilirlik Sihirbazı kullanıldı.

  • Site dilinin belirlenmesi.

  • Site sayfalarının içerik sırasının ayarlanması.

  • Tüm sayfalarda net başlık yapıları tanımlanması.

  • Tüm görsellere alternatif metinlerin eklenmesi.

  • Gerekli renk kontrastını karşılayacak renk kombinasyonlarının uygulanması.

  • Sitede hareketin azaltılması.

  • Sitedeki tüm videoların, ses dosyalarının ve içeriklerin erişilebilir olması.

Standartlara Kısmen Uyum Beyanı Üçüncü Parti İçerikler Nedeniyle

Sitemizin bazı sayfaları, organizasyona ait olmayan üçüncü parti içeriklere bağlıdır. Bu durumda kısmi uyum beyan ediyoruz ve bu sayfalar için tam erişilebilirlik sağlamak üzere çalışmalarımız devam etmektedir.

Kuruluş İçindeki Erişilebilirlik Düzenlemeleri

[Bu bölüm, Legere360'ın ofis veya şubelerindeki fiziksel erişilebilirlik düzenlemelerini detaylandıracaktır.]

Talepler, Sorunlar ve Öneriler

Sitemizde herhangi bir erişilebilirlik sorunu bulursanız veya daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen bize info@legere360.com adresinden ulaşın.

  • Geri bildirimlerinizi bekliyor ve sitemizin erişilebilirliğini sürekli olarak iyileştirmeye kararlıyız.

bottom of page